Kadife Kumaşlı Chester Kanepe Özel Üretim Tüm Renkler

Ürünlerde Arama Yap:

Gerçek Deri Koltuk lüks özel ölçü tasarım iç mimarlık exclusive hakiki deri koltuk takımı oturma grupları köşe koltuk tasarım üretim 25 Yıllık tecrübe orijinal el işçiliği

Üye Ol Üye Girişi
TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT YAPIYORUZ.

Kadife Kumaşlı Chester Kanepe Özel Üretim Tüm Renkler

Kadife Kumaşlı Chester Kanepe her renk özel imalat Kadife Kumaşlı Chester Kanepe lüks en iyi kalite kadife chester baklava dilimli chester koltuk modeli Kadife

Our "Exclusive" factory works for you.
You can make your products to us with the sizes and designs you want. Retail & wholesale production for you!
Kadife Kumaşlı Chester Kanepe Özel Üretim Tüm Renkler
Kadife Kumaşlı Chester Kanepe Özel Üretim Tüm Renkler
Exclusive production
All our products are designed according to our customer's demands. First of all, specifications such as design, dimensions and color are determined.
After confirmation production is started. All products can be delivered to any address in Europe. Project support is given by our architects.
For product information and more detailed information you can contact us either through our whatsapp number in the product page(right lower corner) or via e-mail.

Kadife Kumaşlı Chester Kanepe Özel Üretim Tüm Renkler

Fiyat & Ödeme & Teslimatꜜ
Fiyat Bilgisi: Gerçek deri koltukta fiyatları belirleyen temel unsur deri markası ve türüdür. Yerli ve ithal(İtalyan) tüm markalar seçeneklerimiz arasındadır. Deri seçimi için mağazamıza gelmeli uzak müşterilerimiz arayıp bilgi almalıdır.
Renk Seçenekleri: Siyah/Beyaz/Taba/Kahverengi/Mavi/Kırmızı/Mor/Lacivert/Tümü vb. kartelalarda istediğiniz kadar çok renk, renk tonları ve deri türleri bulunur.
Fiyatı düşüren alternatifler: Gerçek deri sağlamlığında ve görünümünde suni deriler ya da kumaş(nubuk, kadife gibi) seçenekler fiyatları oldukça düşürebilir. İletişime geçip bilgi alınız.
Ölçü: Resimlerde gördüğünüz ölçüler dışında istediğiniz ölçüde çalışmaktayız.
Hazırlama ve Teslimat Süresi: Siparişin içeriğine göre ürünler ortalama 10 ila 30 gün arasında teslimata hazır hale getirilir ve 1-3 işgünü içerisinde yurt içi adrese teslim edilir. Projeli işlerde teslimat süreleri sözleşmelerde belirtilmiştir.
Online Sipariş ve Ödeme: Siparişinizi sepete atıp ödeme yapmış olsanız bile özel üretim yaptığımız için fiyat dahil istediğiniz değişiklikler uygulanır. Gördüğünüzün aynısını ya da istediğinizi değişiklikle yapıyoruz.
Genel Bilgilerꜜ
Kadife Kumaşlı Chester Kanepe her renk özel imalat Kadife Kumaşlı Chester Kanepe lüks en iyi kalite kadife chester baklava dilimli chester koltuk modeli Kadife Kumaşlı Chester Kanepe. Kadife Kumaşlı Chester Kanepe her renk üretim chester koltuk siyah kırmızı beyaz mavi gri her renk kadife chester kanepe modeli. Kadife Kumaş veya Hakiki Deri Renk Seçenekleri: Güncel Kartelalarda yer alan tüm marka ve renkler(Modoko).
İşçilik: Orijinal el işçiliği.
Ölçü: Exclusive, projeye ve isteğe göre ölçüde üretilir.
İskelet Aksamı: Fırınlanmış Gürgen/Kayın ağacı.
Döşeme Malzemeleri: Birinci sınıf, en iyisi. (Sertlik: Sert, orta, soft, hypersoft)
Teslimat: Tüm Türkiye ve Avrupa'ya adres teslimi, Kuzey Amerika'ya müşteriye aittir. Dünyanın diğer noktaları için bilgi alınız.
Kadife Kumaşlı Chester Kanepe
Deri & Kumaş Örnekleriꜜ

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır, onlarca markaya ait kartelalardan küçük bir kısmını görmektesiniz. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Sipariş & Mesaj Yolla
Bu sayfadaki ürün 2 kullanıcı değerlendirmesi ile 5,0 yıldız almıştır.
0216 313 00 35 0532 691 00 95 0532 691 00 95
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.

1177
Ölçüler:

Sizin için seçtiklerimiz

Kadife Chester Koltuk

Kadife chester koltuk modeli özel imalat lüks en iyi kalite kadife chester baklava dilimli chester koltuk modeli her renk üretim chester koltuk siyah kırmızı beyaz mavi gri her renk kadife chester kanepe modeli.

Kadife Chester Koltuk

Mesaj Yaz